Kaularauta, 2-toiminen, 610 mm (24"), TRUSS610
Etusivu > Soitinrakennus > Kaularaudat ja tarvikkeet > 2-toimiset kaularaudat
Tuotekoodi
EAN
SKU
kpl
Kaularauta / trussirauta, 2 -toiminen, n. 610 mm (24"). Trussiraudan päässä on sisällä 4 mm kuusio pää, tällä ratkaisulla ei trussiraudan pään ulkokehä pyöri ollenkaan. Pään halkaisija n. 9 mm. Tilantarve säätöpää 9 / 11 mm varsiosa 6.25 / 9 mm.