Kaularauta, 2-toiminen, 590 mm, TRUSSROD590
Etusivu > Soitinrakennus > Kaularaudat ja tarvikkeet > 2-toimiset kaularaudat
kpl
Kaularauta / trussirauta, 2 -toiminen, n. 590 mm. Trussiraudan päässä on sisällä 4 mm kuusio pää, tällä ratkaisulla ei trussiraudan pään ulkokehä pyöri ollenkaan. Pään halkaisija n. 9 mm. Tilantarve säätöpää 9 / 11 mm varsiosa 6.25 / 9 mm.