Neutrik jakki, pitkällä kierteellä, hihnanupilla KJEP63CR
Etusivu > Elektroniikka > Liittimet > Audioliittimet > Plugit, jakit > 6.3 mm > 6.3 mm jakit
kpl
Tuote 103947. Neutrik stereojakki, pitkällä kierteellä, hihnanupilla KJEP63CR. Pitkällä kierteellä oleva 6.3 mm Neutrik jakki. Voidaan johdottaa joko stereoksi tai monoksi, asennusreikä 12 mm. Kierreosan pituus 32 mm. 0.25" jack for guitar with long threads, 1.26". Can be wired as mono or stereo.
tech
Asiakkaat ostivat myös
Titebond Original puuliima 237 ml 8 OZ
999-TITEBONDORIG237ml
Saatavilla 0 kpl
Pienoiskuristin 470uH jalallisen vastuksen näköinen