TSAL5100 IR lähetin LED 940nm GaAs/GaAlAs 5mm
kpl
TSAL5100 supertehokas GaAs/GaAlAs IR lähetin LED, 5mm.
  • aallonpituus 940nm
  • Vf typ. 1.35V
  • If 100mA
  • säteilykulma 10º
  • optinen teho 130mW/Sr
  • linssin väri sininen
tech
Asiakkaat ostivat myös
Komponenttitesterimoduli (transistori, Diodi, vastus, kondensaattori, ESR) SIS KOTELO
194-COMPONENT-TESTER
Hyvin edullinen, mutta melkoisen käyttökelpoinen komponenttitesterimoduli. Testaa...
3mm ja 5mm LED sarja / lajitelma -300kpl, 5 eri väriä (muovikotelossa)
691-LEDKIT300pcs5col
3mm ja 5mm LED sarja - 200kpl, 5 eri väriä, kätevässä muovikotelossa.
Saatavilla 0 kpl
Jatkomutterilajitelma messinki M3 120kpl
933-M3-jatkolaji-2
M3: (120pcs in total)
Material: brass
Through: M3, 6mm, 10pcs...
Kuusioavainsarja kuusiokoloavainsarja 8 eri kokoa
Koot: 1.5, 2, 2.5, 3, 3.5, 4, 5, 6...
Keraaminen kondensaattori 100nF 50V N150
108101
Tuote 108101. Keraaminen kondensaattori 100nF 50V N150.