Regulaattori MIC2940-12BT = 7812 12V 1.25A TO-220
kpl
Tuote 113826. Regulaattori MIC2940-12BT = 7812 12V 1.25A TO-220.
tech
Asiakkaat ostivat myös
Regulaattori 7809 9V 1.5A TO-220
109762
Tuote 109762. Regulaattori 7809 9V 1.5A TO-220.
Regulaattori 7805 5V 1A TO-220
Tuote 109352. Regulaattori 7805 5V 1A TO-220.
L7805 MC7805...
BC547B  TO-92
Tuote 109035. BC547B NPN 50V 0.1A 0.5W TO-92.
Komponentteja
SNT21984
alkaen
Regulaattori 78S12 12V 2A TO-220
Tuote 113829. Regulaattori 78S12 12V 2A TO-220.
Saatavilla 0 kpl
Täpläkuparoitu piirilevy 432 täplää
STP242269
Täpläkuparoitu piirilevy 432 täplää.  Koko n. 50 x 70 mm. Kiinnitysreiät nurkissa. Pertinax, perfboard.