LM3940IMP-3.3 pintaliitos LDO 3.3V 1A SMD regulaattori SOT-223 kotelo
kpl
Tuote 113942. LM3940IMP-3.3 low drop LM3940 pintaliitos 3.3V 1A SMD regulaattori SOT-223 kotelo. LM3940. Input range 4.5 - 5V LDO regulator.
tech
Asiakkaat ostivat myös
DC -runkoliitin DC jakki 2.1 / 5.5 kotelon seinään
Saatavilla 35 kpl
Piikkirima 1 x 40, rasteri 1.27 mm suora
104711
Tuote 104711. Piikkirima 1 x 40, rasteri 1.27 mm suora.
Rele 12V / 8A 2 x vaihto, RT424012
Rele 12V / 8A 2 x vaihto
Kelan resistanssi 360 ohm