Gotoh GE1996T-33 locking tremolo (Floyd Rose style) vibratalla - kromi
Etusivu > Uutta 5/2026
Tuotekoodi
9831G-GE1996T-33-C
kpl
  • Floyd Rose tyylinen talla
  • Double lock series
  • Messinkinen sustain blokki (33 mm)
  • Kielivälit: 11.3mm
  • Toimitus sisältää Tallan osat, Kammen, jouset ja kiinnikkeen, ruuvit, kuusiokoloavaimet jne.
  • Pinnoitus: kromi
  • Made in Japan
tech
Asiakkaat ostivat myös
Kaularaudan säätömutteri, malli A, 9 x 25.5 mm
Kaularaudan säätömutteri / truss rod nut, 9 x 25.5 mm, kierre 6 mm, säätö 5 mm kuusioavaimella.   TRUSSIPÄÄ MALLI...