CCL100.01 Ceramic Current Limiter hold 100mA trip 200mA
Etusivu > Elektroniikka > Sulakkeet > Palautuvat piirilevy sulakkeet
Tuotekoodi
SLK22337
kpl
Tuote SLK22337. CCL100.01 Ceramic Current Limiter hold 100mA trip 200mA. Palautuva ylivirtasuoja 30V 30 ohm elektroniikkalaitteiden suojaksi.
tech
Asiakkaat ostivat myös
Metallinen korotusmutteri 10mm M3