SP-Elektroniikka ... Pienen puuhastelijan asialla jo vuodesta 1984

Kuitukaapeli kytkentäkaapeli kuitu valokaapeli 70m Microconnect LC/UPC-LC/UPC 70M 50/125 OM3

Etusivu > Elektroniikan komponentit ja tarvikkeet > Valmiskaapelit liittimillä > Toslink kaapelit optiset kaapelit

Kuitukaapeli kytkentäkaapeli kuitu valokaapeli 70m Microconnect LC/UPC-LC/UPC 70M 50/125 OM3
Tuotekoodi
SBN20542
EAN
0000000205429
Toimituskulut alk.
40,00 €
32,26 € ALV 0,00 %
kpl

Tuote SBN20542. Kuitukaapeli kytkentäkaapeli valokaapeli 70m Microconnect LC/UPC-LC/UPC 70M 50/125 OM3. Turkoosi (aqua). Kuva on esimerkkikuva.

Kaapelin pituus 70 m
Kaapelityyppi LSZH
Kuituoptiikka tyyppi OM3
Liitäntä 1 LC
Yhdiste 2 LC
Kaapelin väri Aqua
Full duplex
Ytimen halkaisija 50 µm
Verhous, halkaisija 125 µm
Kuitutoiminto, rakenne Multimode
Vaippamateriaali Matala savu, ei halogeenia (LSZH)
Kytkentähäviö 0,3 dB

Käyttöolosuhteet
Käyttölämpötila (T-T) -40 - 85 °C
Varastointilämpötila (T-T) -40 - 85 °C
Taivutussäde 4 cm

tech
tech
SP-Elektroniikka Oy
Merikoskenkatu 12
FI-90500, Oulu
Oulu
FINLAND
puh. +358-8-5565 858
tilaukset(at)spelektroniikka.fi
Y-tunnus: 1007918-9