ATTINY85-20PU ATTINY 85 20 PU DIP-8
kpl
Tuote 111414. ATTINY85-20PU ATTINY 85 20 PU DIP-8. AVR mikrokontrolleri 20MHz 8k DIP-8. Atmel.
tech
Asiakkaat ostivat myös
IC-jousikanta 8 napainen
114861
Tuote 114861. IC piirin kanta 8 napainen jousikanta. Kuva suuntaa-antava.
Piirilevy lasikuitupohja 1 -puoleinen 210 x 300 mm, 1 mm
Tuote 103381. Piirilevy lasikuitupohja, 1 -puoleinen kuparointi. Koko 210 x 300 mm. Paksuus n. 1 mm. Piirilevyn kuparipinnan...
IC-jousikanta 14 napainen
Tuote 115299. IC piirin kanta 14 napainen jousikanta. Kuva suuntaa-antava.
DS18B20+ Digitaalinen lämpötila-anturi TO-92
Painike, (pienoispainonappi PPN1) punainen 1 x OFF-ON (mom), metallikauluksella
Tuote 103135. Painike, painokytkin, (pienoispainonappi) sulkeva toiminta, palautuva (ei...
Hiilikalvovastussarja 0.25W 5% 1ohm - 3.3M, 50 arvoa - 1000kpl
691-RESKIT-0.25W-CF1000-50
Sisältää 1000kpl laadukkaita hiilikalvovastuksia. 50 eri arvoa, kutakin 20kpl:tta väliltä 1ohm - 3.3Mohm.  Erinomainen...
Koekytkentäalusta, 400 kytkentäpistettä
MWH-040
Kutistesukkalajitelma 100kpl musta
Kutistesukkalajitelma, musta.
Mitat: Pituus 100 mm