BUK456-100A N -MOSFET 100V 34A 150W 0.057 ohm TO-220
kpl
Tuote 110130. N -FET MOSFET BUK456-100A 100V 34A 150W 0.057 ohm TO-220. Yleiskäyttöinen edullinen kytkinfet. N-channel enhancement mode field-effect power transistor in a plastic envelope.
The device is intended for use in Switched Mode Power Supplies
tech
Asiakkaat ostivat myös
Cermet trimmeri Bourns 3329H pysty 100 kohm
Tuote 110604. Cermet trimmeri Bourns 3329H pysty 100 kohm.
1N5819 schottky diodi 40V 1A
108857
Tuote 108857. 1N5819 40V 1A schottky diodi.
Pintaliitosadapteri SOT89 ja SOT223
Sound sensor / ääni-ilmaisin
MCK-002
Digitaalinen ohjelmoitava ajastin  relelähdöllä 12V
MRD-088
Digitaalinen ohjelmoitava ajastin 12V relelähdöllä, tyyppi T2401-O. Pienikokoinen paneeliasennettava ajastin...
Saatavilla 0 kpl
LM324 LM324N Nelikkö operaatiovahvistin DIP-14
Tuote 111153. LM324 LM324N Nelikkö operaatiovahvistin DIP-14. LM 324 N.
Teho MOSFET moduuli 15A 400W
MOB-006
XY-MOS teho MOSFET moduuli...
Teho MOSFET moduuli 10A YYNMOS-1
MOB-008
Teho MOSFET moduuli 10A YYNMOS-1 optoerottimella, kaikki liitännät ruuviliittimillä. Specification:
Product...
Sireeni pieni sireeni 6 - 14VDC 106dB
Tuote 111020. Sireeni pieni sireeni piezo sireeni 6 - 14VDC voimakas hyvin nopeasti nouseva ja laskeva kova ääni. Todella ärsyttävä ääni...