Kutistesukka, RNF-100-3/8-0, 2:1, musta, 0.6m
Etusivu > Elektroniikka > Kaapelit ja kaapelitarvikkeet > Kutistesukat kutistemuovit ei liimaa
kpl
Tuote 104325. Kutistesukka, Raychem RNF-100-3/8-0, 2:1, musta. Lähtö 3/8 tuumaa, eli noin 9.5 mm kutistettuna noin 4.8mm. Pituus 0.6m.
tech
Asiakkaat ostivat myös
Kutistesukkalajitelma 100kpl musta
206936
Kutistesukkalajitelma, musta.
Mitat: Pituus 100 mm