IP60 suojattu mikrokytkin Omron D2FD-01L30-1T
Etusivu > Elektroniikka > Kytkimet > Mikrokytkimet microswitches
Toimituskulut alk.
norm.
alennus
41 %
säästö
kpl
Tuote 111158. IP60 suojattu mikrokytkin Omron D2FD-01L30-1T.
125VAC / 0.1A, 1 x vaihto kullatut kontaktit piirilevyjalat, rasteri 5.08 mm. Koko 12,8 x 6,5 x 6.0 mm.
tech
Asiakkaat ostivat myös
LP2950CZ-3.0G regulaattori 3V 0.1A TO-92 kotelo
SLP21969
Tuote SLP21969. LP2950CZ-3.0G regulaattori 3V 0.1A TO-92 kotelo.
Saatavilla 0 kpl
Mikrokytkin MSW8 rullavipu 17 mm
100530
Tuote 100530. Mikrokytkin MSW8, rullavipu 17 mm, 3A/250VAC, korvaa kuvastomme mikrokytkimen nro:14. Koko...
Saatavilla 0 kpl
Piezosummeri johdoilla 3 - 20VDC PS20
Piezosummeri johdoilla, nimellisjännite 12VDC. Kiinnitysreikien väli 30 mm. Äänimuuttimen ominaisuudet sisägeneraattorin kanssa...
Mikrokytkin MSW7 vipu 17 mm
Tuote 100527. Mikrokytkin MSW7, vipu 17 mm, 3A/250VAC, korvaa kuvastomme mikrokytkimen nro:15, (huom...
Mikrokytkin nro6 vipu 25 mm pallukka 16(3)A 250VAC 1 x vaihto. Omron.
Tuote 109492. Mikrokytkin nro6 vipu 25 mm pallukka 16(3)A 250VAC 1 x vaihto. 6.3 mm abikot.
Rungon...
Mikrokytkin MSW1 nastapainike
Tuote 100513. Mikrokytkin MSW1 nastapainike. 125VAC / 1A, 1 x vaihto, piirilevyjalat, rasteri 5.08...
Rajakytkin vivulla, rullalla ja vedonpoistajalla 250VAC/2A
Rajakytkin / rajakatkaisin vivulla, rullalla ja vedonpoistajalla. 250VAC/2A. 1 x normally open (NO) ja 1...
Mikrokytkin MSW2 vipu 13mm, Omron D2F-L
Tuote 100515. Mikrokytkin MSW2 vipu 13 mm. 125VAC / 3A, 1 x vaihto, piirilevyjalat, rasteri...
Regulaattori 7805 5V 1A TO-220
Tuote 109352. Regulaattori 7805 5V 1A TO-220.